سئو

چرا به خدمات سئو نیاز داریم؟

فرض کنید مغازه‌ای در انتهای یک پاساژ در خیابانی نه چندان شلوغ باز کرده‌اید که نه تنها در دیدرس مشتریان نیست بلکه هیچ تابلو یا تبلیغاتی هم ندارد تا افراد از طریق آن متوجه شوند که شما خدمات یا محصولاتی ارائه می‌کنید. همین حالت برای وب‌سایت شما هم وجود دارد.

برای دیده شدن در میان میلیون‌ها صفحه اینترنتی، نیاز به بهینه‌سازی صفحات سایت خود دارید. با خدمات سئو، سایت شما در صفحه نتایج جستجوی گوگل دیده می‌شود و مشتریان بالقوه جذب خدمات و محصولات شما خواهند شد. ما در سئووب به شما کمک می‌کنیم تا در کلمه کلیدی‌های حوزه فعالیت‌تان، در صفحه اول نتایج گوگل دیده شوید.

سئو چیست و چه تاثیری در کسب و کار شما دارد؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. زمانی که وب سایتی طراحی می کنید، برای دیده شدن توسط موتورهای جستجو و در نتیجه نمایان شدن در نتایج جستجو کاربران، می بایستی اصول و قوانینی را رعایت کنید که به طور مستمر به روز رسانی می شوند. 

اکثر این موارد در قالب الگوریتم های گوگل تعریف می شوند که در خدمات سئووب به تمامی این موارد توجه خواهد شد تا وب سایت شما به بهترین شکل به موتورهای جستجو معرفی شوند. هدف نهایی از خدمات سئو، نشان دادن وب سایت شما به کاربران است که در نتیجه به افزایش ترافیک و بهبود رتبه سایت شما در گوگل منجر خواهد شد.

طی فرآیند سئو، کلمه کلیدی‌های رقابتی حوزه فعالیت وب سایت شما تهیه می‌شود و با همکاری متخصصین سئو و تیم تولیدکنندگان محتوای سئووب، در نتایج جستجو صفحه اول گوگل لینک وب سایت شما دیده خواهد شد. به علاوه آنالیزهای حرفه‌ای و گزارش‌های کاربردی از روند پیشرفت سایت تهیه و به شما عزیزان ارائه می‌شود.

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است. زمانی که وب سایتی طراحی می کنید، برای دیده شدن توسط موتورهای جستجو و در نتیجه نمایان شدن در نتایج جستجو کاربران، می بایستی اصول و قوانینی را رعایت کنید که به طور مستمر به روز رسانی می شوند. اکثر این موارد در قالب الگوریتم های گوگل تعریف می شوند که در خدمات سئووب به تمامی این موارد توجه خواهد شد تا وب سایت شما به بهترین شکل به موتورهای جستجو معرفی شوند. 

هدف نهایی از خدمات سئو، نشان دادن وب سایت شما به کاربران است که در نتیجه به افزایش ترافیک و بهبود رتبه سایت شما در گوگل منجر خواهد شد. طی فرآیند سئو، کلمه کلیدی‌های رقابتی حوزه فعالیت وب سایت شما تهیه می‌شود و با همکاری متخصصین سئو و تیم تولیدکنندگان محتوای سئووب، در نتایج جستجو صفحه اول گوگل لینک وب سایت شما دیده خواهد شد. به علاوه آنالیزهای حرفه‌ای و گزارش‌های کاربردی از روند پیشرفت سایت تهیه و به شما عزیزان ارائه می‌شود.

نقشه راه سئو

خدمات سئووب در زمینه سئو

هدف ما در سئووب دیده شدن برند شما در دنیای اینترنت است. با استفاده از خدمات سئو ما می‌توانید در کلمه کلیدی‌های مورد نظر خود در صفحات نتایج جستجوی گوگل دیده شوید، ترافیک بیشتری پیدا کنید و در نتیجه میزان فروش محصولات یا خدمات شما افزایش پیدا کند.

در پکیج‌های خدمات سئووب، کلمه کلیدی‌های رقابتی و ارزشمند انتخاب می‌شوند و با شناخت بازار هدف و مخاطب شما، تولید محتوا و بازاریابی انجام خواهد شد. تدوین استراتژی سئو و رفع خطاهای احتمالی سایت که ممکن است منجر به افت رتبه شما شود، از دیگر خدماتی است که با سئووب تجربه خواهید کرد.

خدمات از دید مشتریان

آقای قلمزن بنیانگذار آرتان لدر
0 +
کلمه در صفحه اول
0 %
افزایش مراجعه کننده
آقای قلمزن بنیانگذار آرتان لدر
0 +
کلمه در صفحه اول
0 %
افزایش مراجعه کننده
آقای قلمزن بنیانگذار آرتان لدر
0 +
کلمه در صفحه اول
0 %
افزایش مراجعه کننده

تماس با سئووب

اگر همچنان سوالی در ذهن دارید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید!

برای مشاوره و اطلاع از تعرفه ی خدمات طراحی سایت با کارشناسان ما در تماس باشید.

شماره تماس:۰۲۱88733767

سوالات متداول

برای ثبت درخواست خدمات سئو می‌توانید با شماره تماس 02123654545 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی کنند.

همکاری با شما عزیزان، باعث افتخار ماست.

هزینه خدمات سئو سایت بسته به نوع قرارداد و هماهنگی‌هایی که در جلسه نیازسنجی مطرح می‌شود، متغیر است. به همین خاطر است که قبل از بررسی نیازهای کاربر، نمی‌توان هزینه دقیق را اعلام کرد. مواردی چون نوع خدمات، تعداد محتواهای هر ماه، مدت زمان پشتیبانی و … می‌توانند روی هزینه نهایی پروژه موثر باشد.

عمده فعالیت‌های سئووب در همکاری با وب سایت‌هایی است که تحت وردپرس کار می‌کنند. پیشنهاد ما برای طراحی سایت هم استفاده از همین پلتفرم است. اما اگر از سیستم مدیریت محتوای دیگری استفاده می‌کنید یا وب‌سایت طراحی شده با تکنولوژی دیگری دارید هم می‌توانید برای استعلام امکان همکاری با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید.